Radi sa bojíte? Na plátnach kín opäť straší Annabelle!

27. júna 2019
3888
 

Na väčšinu hororov si pár mesiacov po premiére už nikto nespomenie. To však určite nie je prípad strašidelnej série o bábike Annabelle, ktorá sa na plátna kín vracia už po tretíkrát. Pôsobí nevinne, no neoplatí sa s ňou hrať ani zahrávať. Annabelle v sebe skrýva hrôzostrašné zlo. Presvedčiť sa o tom opäť môžete už aj v slovenských kinách.

Ak máte radi príbehy z filmového sveta V zajatí démonov, bábiku Annabelle ste už určite zaregistrovali. Na prvý pohľad možno celkom obyčajná hračka už neraz dokázala, že sa s ňou neoplatí zahrávať. Tentokrát sú známi démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judi, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky.

Zlovestná bábika, podobne ako dvojica démonológov, má predobraz v reálnom svete. Warrenovci ju údajne získali od vydesených majiteľov v sedemdesiatych rokoch minulého storočia a stala sa súčasťou ich bizarnej zbierky magických predmetov, ktoré neradno pustiť naspäť do sveta. Vo filmovom svete sa však Annabelle pokúsi oslobodiť s mimoriadne tragickými dôsledkami. Vo filme Annabelle 3: Návrat sa okrem bábiky vracajú aj Patrick Wilson a Vera Farmiga, ktorí stvárňujú manželov Warrenovcov v sérii V zajatí démonov.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.