Záhrada, ktorej neodoláte! Takto vám bude leto chutiť ešte viac

16. júla 2019
3784
 

Aj vy tak milujete letné posedenia na terase a trávite vonku každú voľnú chvíľu? Inšpirujte sa záhradným nábytkom, s ktorým bude ranná káva aj večerná grilovačka chutiť ešte lahodnejšie.

Záhrada je pre väčšinu z nás oázou pokoja. Príjemné odpočinkové miesto by preto nemalo chýbať v žiadnej záhrade a ani na terase. Skvelou voľbou sú polohovateľné ležadlá, ktoré sú maximálne pohodlné a vďaka využitiu moderného umelého ratanu je ich údržba veľmi jednoduchá. Ak však plánujete aj grilovať, alebo organizovať záhradné párty, určite by ste si mali zaobstarať aj jedálenskú zostavu s kreslami. Celkom iste sa vám bude hodiť aj úložný box, v ktorom môžete uskladniť vonkajšie hračky, vankúše zo záhradných kresiel, či dokonca záhradné náradie.

Keď teploty prekročia tridsiatku, je potrebné sa účinne chrániť aj pred slnečnými lúčmi. Iste preto oceníte slnečník s pevnou konštrukciou v rôznych farebných prevedeniach, ktorý jednoducho uchytíte k stolu, prípadne ho na vhodné miesto v záhrade umiestnite aj samostatne. Počas záhradnej párty zas určite využijete praktický altánok, ktorý vám a vašim hosťom poskytne ochranu nielen pred slnkom, ale aj pred menším dažďom.

Zdroj foto: ASKO – NÁBYTOK

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.