Známa ľudovka dostala modernú elektronickú podobu!

28. decembra 2018
4086
 

Slovenský folklór opäť ožíva. Ľudová hudba predstavuje v poslednej dobe obrovskú inšpiráciu. Spojiť modernú  hudbu s tradíciami sa tentokrát podarilo aj známemu slovenskému Djovi a producentovi Switch2smile.

Switch2smile má na konte už niekoľko hitov. Jeho najnovším počinom je originálna verzia známej piesne Páslo dievča pávy. V spolupráci s veľkým množstvom umelcov a hudobníkov pripravil unikátny národný track a pohral sa s motívom známeho slovenského veľkofilmu, Perinbaba.

„Tento track je výsledkom mojich dlhoročných skúseností z rôznych kútov hudobného sveta -Maledivy, Ibiza, Turecko, Dominikánska Republika, Írsko atď. Snažím sa o to, aby sa môj zvuk dal porovnať so zvukom svetových Dj-ov a producentov.  Dúfam, že sa vám moja myšlienka a hudobné dielo bude páčiť a spolu podporíme Slovensko a hudobnú tvorbu u nás.“ prezradil talentovaný umelec.

Progresívny a moderný zvuk doplnil hlas talentovanej Barbs, ktorá momentálne žije v New Yorku. V pozadí dokonca môžete počuť detský ľudový zbor.

 

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.