Začnite podnikať s e-shopom od Webnode!

15. januára 2019
4681
 

Už dlhšie zvažujete, že si založíte svoj vlastný internetový obchod? Podnikanie z pohodlia domova nikdy nebolo jednoduchšie! Či už chcete predávať oblečenie, knihy alebo potraviny, môžete tak robiť pomocou pár klikov.

Ako si otvoriť vlastný internetový obchod?

Po rýchlej registrácii na www.webnode.sk si stačí vybrať jednu z ponúkaných e-shopových šablón. V každej z nich je pripravených niekoľko ukážkových produktov. Vďaka nim si môžete vyskúšať ako môže váš internetový obchod vyzerať a ako sa dá s tovarom pracovať. Keď si vyberiete šablónu, ukážkové produkty jednoducho vymažete a vložíte vlastné produkty. Tie môžete následne editovať a filtrovať podľa vašich predstáv. Vašim zákazníkom uľahčíte orientáciu v obchode a výber produktov tak, že jednotlivé výrobky zaradíte do kolekcií. Využiť môžete aj ďalšie funkcie, ako dostupnosť tovaru.

Celý internetový obchod si môžete vyskúšať vo verzii zdarma. Pridávajte a upravujte produkty, nastavte si platobné metódy a spôsoby dopravy. Vďaka testovacím objednávkam a e-shopovej štatistike ľahko zistíte, či vám editor vyhovuje. Ak sa rozhodnete internetový obchod Webnode používať, môžete si ho zaobstarať ako súčasť Prémiových balíčkov Standard a Profi.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.