Dominika Mirgová opäť na vrchole! S novou skladbou odrovnala konkurenciu

21. júla 2020
2985
 

Dominika Mirgová má na obzore nový hit! S novou letnou skladbou už po pár dňoch opäť odrovnala konkurenciu. Trendom slovenského YouTube v počte prehratí už niekoľko dní kraľuje práve nová skladba od Dominiky Mirgovej. Pieseň Dnes má už viac ako 280 000 prezretí, za čo zrejme môže aj dvojica raperov Čis T a Mišo Biely.

Ak patríte medzi fanúšikov Dominiky Mirgovej, zrejem ste už zachytili, že už viackrát hovorila o vydaní nového albumu ešte počas tohto roku. Svoj posledný album Toto som ja pritom vydala len v minulom roku. Zdá sa, že Dominika nič nenecháva na náhodu a myslí to vážne. Po skladbe Úsmev, ktorú vydala ešte počas apríla prišla rada na letnú novinku Dnes.

Videoklip k tejto skladbe vzbudil veľký rozruch možno aj vďaka tomu, že pár dní pred jeho vydaním Dominika priznala, že si nechala zväčšiť svoje poprsie. Pri pohľade na zábery možno máte pocit, že si to Dominika namierila kvôli nakrúcaniu svojho nového videa k moru, zábery však vznikali Košariskách neďaleko Bratislavy.

„Toľko nervov, stresov a času ma stála výroba tohto klipu, že som mala pocit, akoby som “mesiac rodila“, dostala som sa žiaľ aj do situácie, kedy som točenie musela zachraňovať a ostala som na to sama. V živote občas prídu aj takéto situácie, kedy si asi človek má uvedomiť niektoré veci a ja som vďačná aj za všetky prekážky, ktoré síce občas s “prehrotenými” emóciami dokážem zvládnuť,“ prezradila Dominika na margo svojho nového videa.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.