Jasmina Alagič a Rytmus sa dočkali!

26. júla 2019
5836
 

Najočakávanejšie šoubizové bábätko tohto roka bolo nepochybne dieťa Rytmusa a jeho manželky, moderátorky a modelky Jasmíny Alagič. Dvojica sa do seba zaľúbila pomerne nedávno, v priebehu jedného roka však stihli svadbu aj priviesť na svet svojho prvorodeného syna Sanela.

Charizmatická Jasmina Alagič bola počas tehotenstva až do posledného dňa aktívna mamička. Pár týždňov pred pôrodom dokonca stihla prehliadku svojej vlastnej tehotenskej kolekcie oblečenia. Dnes sa známy 42-ročný raper konečne dočkal vytúženého syna, ktorého mu Jasmina priviedla na svet.

Napriek tomu, že Rytmus si svoje súkromie stráži, jeho partnerka nemala problém počas tehotenstva svojich fanúšikov informovať o tom, čo sa v jej živote práve odohráva. „Už počas tehotenstva ste boli úžasní „parťaci“, nemala som problém Vám vždy napísať čo cítim. Stretla som sa s láskou a radosťou z nás a zato som nesmierne vďačná. Takže toto nemôžem a nechcem s Vami neprecítiť: SOM MAMA! SANEL je s nami a aké to je? Keď to budem vedieť vyjadriť slovami, určite Vám o tom poviem, zatiaľ sa to nedá,“ napísala pod fotografiu z pôrodnice 30-ročná moderátorka.

Bez slova neostal ani Rytmus, ktoré sa už dlhé roky hlásil k tomu, že by si veľmi prial dieťa. „Čakal som na teba celý život, v mojom podvedomí som ťa nosil každý deň.“ Predtým než vytúžený Sanel prišiel na svet, tak Rytmus zverejnil rovnomernú skladbu, ktorú adresuje práve svojej milovanej žene a už narodenému synovi.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.