Kašle na hranice. Dara Rolins sa opäť vyzliekla!

6. mája 2019
5246
 

Takáto sexi už dlho nebola! Dara Rolins sa po dlhšej dobe opäť nechala nahovoriť na fotenie, počas ktorého sa úplne odhalila. Ak si myslíte, že ženy po štyridsiatke by na podobné zábery mali zabudnúť, tak Dara vás presvedčí o opaku!

Speváčka Dara Rolins síce tento rok oslávi 47. narodeniny, no napriek tomu patrí stále medzi najkrajšie ženy nášho šoubiznisu. Talentovaná hudobníčka sa totiž stále môže pochváliť perfektnou postavou, ktorú jej môžu závidieť aj o niekoľko rokov mladšie ročníky. Tentokrát Dara vyrazila dych všetkých svojím fanúšikom ale aj neprajníkom poriadne odvážnou fotografiou, na ktorej pózuje úplne nahá. Samozrejme všetko dôležité ostalo ukryté a reči o akejkoľvek neúcte k sebe samej v tomto prípade nie sú na mieste.

Dara si zapózovala pred objektívom talentovaného slovenského fotografa Branislava Šimončíka. Väčšiu pozornosť než samotná fotka púta video, v ktorom sa mama 11-ročnej dcérky Laury. Horúce zábery pochopiteľne nie sú žiaden rozmar, ktorým by chcela Rolins zaujať svojich fanúšikov. Ide totiž o kampaň známej značky šperkov. „Niektoré ženy tvrdia, že najkrajší pocit, je obliecť sa len do parfému. Môžem potvrdiť a nebála by som sa k nemu pridať ešte pár pekných šperkov. Zaslúžime si každý jeden pocit šťastia, ktorý spôsobujú všetky tie malé, veľké radostii,“ zhodnotila Rolins na svojom Instagrame.

Foto: Instagram.com 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.