Lina Mayer opäť boduje. Pozrite si nový videoklip Stratená

24. mája 2021
2755
 

Máte radi slovenskú speváčku Linu Mayer? V tom prípade by ste si nemali nechať ujsť premiéru jej nového videoklipu k singlu Stratená. Vizuál, ktorý sa nakrúcal v košickom štúdiu Howk nám talentovanú speváčku ukáže v šestici outfitov, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani zahraničné hudobné hviezdy.

Lina Mayer sa tento rok vrátila na scénu po krátkej pauze, ktorú si dožičila vďaka pandémii  koronavírusu. Pracovne však nezaháľala a nahrala svoj prvý slovenský singel Stratená, ktorí sa už niekoľko týždňov teší úspechu v slovenskom éteri.

Prvou lastovičkou z novej tvorby je práve táto skladba. „Veľmi sa mi páči, aký smer nabral súčasný pop vo svete a chcela som to spraviť podľa seba. Myslím, že skladba ma opäť posunula niekam inam, ale to je dobre, umelec sa musí vyvíjať a posúvať. S myšlienkou nahrať skladbu v slovenčine som sa pohrávala už dlhšie, koniec-koncov, v šuflíku mám kopec rôznych textov. Ale aj vďaka situácii, v akej sa momentálne nachádzame, som o to viac chcela mať bližšie k ľudom a k mojim fanúšikom, a myslím si, že slovenčina je jednoznačne cesta,“ vysvetľuje Lina.

Uvoľnenú tanečnú atmosféru celej skladby si Mayer užila aj počas nakrúcania vizuálu. Pred kameru sa vzhľadom na opatrenia síce postavila bez sprievodných tanečníkov, no o to viac si môžeme užiť pohľad na sexi speváčku, ktorá strieda jeden outfit za druhým.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.