Toto je 100 najkrajších mužov na svete!

2. januára 2019
8820
 

Krásu nezastavíš. Svetovo preslávený zoznam najkrajších tvarí podľa The Independent Critics je vydávaný už od roku 1990. Jeho tvorcovia si aj tento rok posvietili na tisícky mien, z ktorých vybrali tých naj.

Na rozdiel od iných podobných rebríčkov nie je v tomto prípade dôležitá popularita ani nasexi telo. Komisia sa nezávisle snaží rebríček vytvoriť podľa miliónov návrhov, ktoré im verejnosť v posledných desaťročiach predložila. Vo výslednom zozname má každoročne zastúpenie takmer 40 krajín z celého sveta, pričom zo začiatku sa v rebríčku umiestňovali najmä americké, britské a austrálske mená.

The Independent Critics tento rok zverejnil aj súpis TOP 100 najkrajších mužov sveta. Na chvoste zoznamu sa ocitol herec Leonardo DiCaprio. Futbalista Cristiano Ronaldo obsadil 72. miesto, na 42. priečku to dotiahol americký herec Zac Efron. V Top 20-ke sa ocitol napríklad model Toni Mahfud, futbalista David Beckham či korejský spevák Kang Daniel. Prekvapivo vysoko to dotiahol kanadský spevák Shawn Mendes. Za najkrajšieho muža na svete bol označený predstavitel komixového Aquamana – herec Jason Momoa.

TOP 100 NAJKRAŠÍCH MUŽOV ROKU 2018

Zdroj foto: TC CANDLER/ THE INDEPENDENT CRITICS

Zdieľaj článok:

Comments are closed.