Nakrúcanie filmu Godzilla bolo plné smiechu!

3. júna 2019
3687
 

Od minulého štvrtku môžete aj na plátnach slovenských kín vidieť pokračovanie filmu Godzilla.  Ľudstvo tentokrát proti známej príšere už nebojuje, práve naopak. Pre naše vlastné dobro museli spojiť sily s obávanou Godzillou, a zabrániť tak skaze, ktorú so sebou prinášajú ďalšie monštrá, zrodené z hlbín planéty. Samotné nakrúcanie však prinieslo množstvo vtipných a kurióznych situácií. 

Ak máte radi akčné filmy plné súbojov a napätia, nemali by ste si nechať ujsť snímku film Godzilla II: Kráľ monštier. Na základe žánru by sa mohlo zdať, že pochmúrna atmosféra spred kamery panovala aj v zákulisí nakrúcania, tam to však vyzeralo ako v dobrej komédii. „Bol to obrovský pľac, plný beťárskych vtipkárov,“ opisuje nakrúcanie Millie Bobby Brownová, herečka známa zo seriálu Stranger Things. Všetko údajne začalo umelou myšou, ktorú režisér Michael Dougherty strčil do chladničky v prívese mladej hviezdy. Tá ju potom skryla do kabelky svojej kolegyne very Farmigovej, známej napríklad z filmov série V zajatí démonov.

„Nebolo dňa, aby na mňa z chladničky nevypadli tisícky farebných loptičiek, alebo potkan, alebo nejaké iné prekvapenie,“ prezradila Farmigová. „Bol to pravdepodobne najväčší film, na akom som robila, a veľmi som si to užívala práve vďaka ľuďom, s ktorými som mohla spolupracovať,“ hovorí herečka napriek tomu, že jej v jednej chvíli pri otváraní dverí prívesu spadla na hlavu bábika z filmu Vyháňač diabla vo veľkosti dieťaťa – darček od režiséra, ktorého využitie si Millie Bobby Brown pobavene nakrúcala na mobil.

Zdroj: Continental Film

Zdieľaj článok:

Comments are closed.