Polonahá šou Maroon 5 na finále Super Bowlu!

4. februára 2019
3966
 

Finále amerického Super Bowlu patrí každý rok medzi najsledovanejšie televízne prenosy aj vďaka polčasovému hudobnému vystúpeniu. Hlavnou hviezdou tohto ročníka bola skupina Maroon 5, ktorá zaspievala svoje najväčšie hity.

Napriek tomu, že tento rok sa viacero hviezd otvorene proti Super Bowlu postavilo, finálový prenos sa ani tento rok nezaobišiel bez hudobného vystúpenia. Ponuku zaspievať si v živom prenose z Atlanty, ktorý sleduje ročne zhruba 100 miliónov divákov dostala tento rok aj Rihanna či Cardi B, no tie to odmietli.

Voľba napokon padla na obľúbenú skupinu Maroon 5 a dvojicu raperov Travis Scott a Big Boi. Chlapci z Kalifornie zaspievali skladby, ako She Will Be Loved, Sugar, Moves Like Jagger či aktuálny hit Girls Like You. Ak si však zaspomíname na Beyoncé či Lady Gagu, ktoré na Super Bowle zabodovali v minulých rokoch, tak to tentokrát bola celkom nuda. Nepomohlo ani to, že frontman skupiny Adam Levine v závere odhodil svoje tričko.

Skupina Maroon5 patrí medzi najúspešnejšie chlapčenské skupiny v histórii. Na scéne sú už od roku 1994 a celkovo vydali 6 štúdiových albumov, pričom ten posledný Red Pill Blues vyšiel v roku 2017. Už 5. júna prvýkrát vo svojej kariére zaspievajú aj v neďalekej Prahe, vďaka čomu ich aj slovenský fanúšikovia budú mať na dosah.

Foto: Facebook/Maroon5

Zdieľaj článok:

Comments are closed.